O nás

Sme rodinná firma z Popradu už od r.1996. Začali sme doslova od podlahy, pretože naše prvé remeslo bolo podlahárstvo. Okrem dodávky drevených a laminátových parkiet, sme sa od začiatku venovali aj strojovej povrchovej úprave jestvujúcich drevených parkiet. Už vtedy sme vsadili na kvalitné talianske, nemecké a rakúske brúsky a leštičky na parkety.

Možno aj pre náš poctivý prístup k zákazníkom a kvalitnú prácu, sme sa dostali postupne k montáži a povrchovej úprave zložitejších častí interéru, ako sú napríklad drevené schodiská, terasy a nábytok. Takto postupne sme  našu činnosť rozšírili o vlastnú výrobu nábytku. Od začiatku to boli hlavne kuchynské linky na mieru a šatníky.

Postupným zvyšovaním množstva výrobkov a nárokov na kvalitu, bolo nutné neustále dopĺňať výrobu o presnejšie a výkonnejšie stroje. Na začiatku to boli stroje Kusing, Holzher,  Sicar, Wagner. V roku 2015 sme výrazne zmodernizovali našu výrobu. Pribudli nám nové moderné, počítačom riadené (CNC) technológie. Pre skvalitnenie výroby a pre výrobu atypických dielcov, sme v roku 2021 investovali do najnovšieho nestingového centra – 4-osé CNC BIESSE.  

Popis a parametre niektorých našich strojov si môžete pozrieť….. TU