KUCHYNE NA MIERU

Kuchynská linka na mieru podľa Vašich predstáv.

Stavte na kvalitu a naše skúsenosti, ktoré sme získali za viac ako 20 rokov, od kedy sme na trhu.

PRIDAJTE SA AJ VY K NAŠIM SPOKOJNÝM ZÁKAZNÍKOM.

Naša firma vyrába kuchyne na mieru výhradne z materiálov renomovaných európskych výrobcov. Pri výrobe prikladáme veľkú dôležitosť ekologickej stránke a kvalite materiálu. Kuchyne vyrábame z  veľkoplošných materiálov – EGGER, FALCO, WODEGO, GETALIT, DUROPAL, KAINDL,….ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy. 

Do našich kuchýň montujeme špičkové kovania  – BLUM, KESSEBOHMER, HAFELE, …

Okrem bežných materiálov (laminované DTD), vyrábame nábytok aj z trendových super matných, vysoko lesklých a dyhovaných materiálov s povrchovou úpravou z prírodného  oleja. Našim zákazníkom na prianie dodáme spotrebiče, kuchynské drezy, batérie, otočné  a výsuvné systémy, koše na triedenie odpadu, ako aj kompletné LED osvetlenie. V rovnakom dizajne a z identických materiálov Vám vieme vyrobiť celý interiér bytu, vrátane dverí a podláh.

V prípade záujmu Vám vypracujeme návrh kuchyne, vizualizáciu a výkresy inžinierskych sietí. Po odsúhlasení návrhu Vám vypracujeme cenovú kalkuláciu na výrobu a montáž kuchyne.  

Ukážka niektorých realizácií:

Kuchyne dyhované

Kuchyne vyrobené z materiálu s prírodnou dyhou, väčšinou dubovou. Povrch upravujeme kartáčovaním, brúsením, olejovaním a pod.

Kuchyne lesklé

Pre náročných zákazníkov vyrábame kuchyne z vysokolesklého materiálu Senosan TopX. Povrch tohto materiálu tvorí odolná vysokolesklá akrylová vrstva. V prípade záujmu o dvierka s frézovanými skrytými úchytkami vyrábame kuchyne emailové striekané.

Kuchyne ostatné

Okrem dyhovaných a lesklých vyrábame kuchyne aj z lamina, ktoré sa vyrába v rôznych štruktúrach, dizajnoch a farbách. Momentálne je v kurze štrukturovaný popraskaný a supermatný povrch.

Interér domu

V pripade záujmu vyrobíme na mieru celý interiér domu v jednotnom dizajne z rovnakých materiálov.