KUCHYNSKÉ LINKY

Naša firma vyrába kuchyne na mieru výhradne z materiálov renomovaných európskych výrobcov. Pri výrobe prikladáme veľkú dôležitosť ekologickej stránke materiálu. Kuchyne vyrábame z  materiálov (EGGER, FALCO, WODEGO, KAINDL,…), ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy. Hlavná oblasť nášho pôsobenia – kuchyne Poprad, Sp.N.Ves, Kežmarok, Vysoké Tatry, Nízke Tatry.

Návrh kuchyne zdarma

Vypracujeme Vám cenovú ponuku na výrobu a prípadnú montáž kuchyne. Pred výrobou Vaše priestory zameriame a vypracujeme výrobné výkresy. Za vypracovanie výkresov neplatíte. Samotná výroba začne až po Vašom odsúhlasení výrobných výkresov.

Okrem trendových supermatných a vysokolesklých, vyrábame aj kuchyne pre najnáročnejších zákazníkov z dyhovaných materiálov s povrchovou úpravou z prírodného  oleja. Našim zákazníkom na prianie dodáme spotrebiče, kuchynské drezy, batérie, otočné  a výsuvné systémy, koše na triedenie odpadu, ako aj kompletné LED osvetlenie. V rovnakom dizajne a z identických materiálov Vám vieme vyrobiť aj celý interiér bytu.

PRIDAJTE SA AJ VY K NAŠIM SPOKOJNÝM ZÁKAZNÍKOM.

Kuchyne dyhované

Kuchyne vyrobené z materiálu s prírodnou dyhou, väčšinou dubovou. Povrch upravujeme kartáčovaním, brúsením, olejovaním a pod.

Kuchyne lesklé

Pre náročných zákazníkov vyrábame kuchyne z vysokolesklého materiálu Senosan TopX. Povrch tohto materiálu tvorí odolná vysokolesklá akrylová vrstva. V prípade záujmu o dvierka s frézovanými skrytými úchytkami vyrábame kuchyne emailové striekané.

Kuchyne ostatné

Okrem dyhovaných a lesklých vyrábame kuchyne aj z lamina, ktoré sa vyrába v rôznych štruktúrach, dizajnoch a farbách. Momentálne je v kurze štrukturovaný popraskaný a supermatný povrch.

Interér domu

V pripade záujmu vyrobíme na mieru celý interiér domu v jednotnom dizajne z rovnakých materiálov.

 

popis obrázku

Hlavné výhody našich kuchýň