KUCHYNE NA MIERU

Naša firma vyrába kuchyne na mieru výhradne z materiálov renomovaných európskych výrobcov. Pri výrobe prikladáme veľkú dôležitosť ekologickej stránke materiálu. Kuchyne vyrábame z  materiálov (EGGER, FALCO, WODEGO, KAINDL,…), ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy.

V prípade záujmu Vám vypracujeme návrh kuchyne, vizualizáciu a výkresy inžinierskych sietí. Po odsúhlasení návrhu Vám vypracujeme cenovú kalkuláciu na výrobu a montáž kuchyne.  

Okrem trendových supermatných a vysokolesklých, vyrábame kuchyne aj z dyhovaných materiálov s povrchovou úpravou z prírodného  oleja. Našim zákazníkom na prianie dodáme spotrebiče, kuchynské drezy, batérie, otočné  a výsuvné systémy, koše na triedenie odpadu, ako aj kompletné LED osvetlenie. V rovnakom dizajne a z identických materiálov Vám vieme vyrobiť celý interiér bytu, vrátane dverí a podláh.

PRIDAJTE SA AJ VY K NAŠIM SPOKOJNÝM ZÁKAZNÍKOM.

Ukážka niektorých realizácií:

Kuchyne dyhované

Kuchyne vyrobené z materiálu s prírodnou dyhou, väčšinou dubovou. Povrch upravujeme kartáčovaním, brúsením, olejovaním a pod.

Kuchyne lesklé

Pre náročných zákazníkov vyrábame kuchyne z vysokolesklého materiálu Senosan TopX. Povrch tohto materiálu tvorí odolná vysokolesklá akrylová vrstva. V prípade záujmu o dvierka s frézovanými skrytými úchytkami vyrábame kuchyne emailové striekané.

Kuchyne ostatné

Okrem dyhovaných a lesklých vyrábame kuchyne aj z lamina, ktoré sa vyrába v rôznych štruktúrach, dizajnoch a farbách. Momentálne je v kurze štrukturovaný popraskaný a supermatný povrch.

Interér domu

V pripade záujmu vyrobíme na mieru celý interiér domu v jednotnom dizajne z rovnakých materiálov.