Objednávací systém

Ak máte záujem o výrobu pravouhlých nábytkových dielov (pravoúhle formátovanie a olepenie hranami), použite jednoduchý  program Optimik Exporter – objednávanie výroby nábytkových dielcov. 

Informácie ohľadom vŕtania , frézovania otvorov, formátovania skosených a šikmých tvarov  – volajte na tel. 0910 959 84. 

Program Optimik Exporter je zdarma a inštaláciou programu získate :

  • prístup k zoznamu materiálov
  • možnosť ľahkým a prehľadným spôsobom objednávať porez a olepenie hrán
  • možnosť evidencie objednávok na jednom mieste
  • informáciu o cene a termíne dodania dostanete v krátkom čase (spravidla do 24 hod)
 
Postup inštalácie programu Optimik exporter
Stiahnite si inštalačný súbor
stiahnuť (6,2 MB)
Nainštalujte si program do Vášho počítača
postup inštalácie
Spustite si program a vyplňte prvú zákazku
práca s programom
Dôležité upozornenie !!!
pri zadávaní porezu nerozdeľujte zákazku na výrobky (napr.skrinka, posteľ, atď.). Ak potrebujete pre svoje potreby označiť výrobok, tak si to označte v názve dielca napr. “S1 bok” – t.j. Skrinka 1 bok. V súbore ktorý posielate, môže byť len 1 materiál, ktorý chcete naformátovať a olepiť hranami pre všetky výrobky (skrinky). Ďalší materiál pošlite v ďalšom súbore, ako ďalšiu zákazku.

Ak už máte dlhšie nainštalovaný program Exportér a chcete si aktualizovať databázu materiálu – musíte vymazať súbor stock.dat v adresári PC : DISK C / RK Software / Optimik Exporter. Po spustení programu Exporter si stiahnite novú databázu.

Stiahnutie novej databázy – nová databáza sa automaticky stiahne pri novom spustení programu

Vážení zákazníci – je už dostupná aktualizácia databázy materiálu pre Optimik exporter , postup aktualizácie nájdete – TU