Kategória: KUCHYNE

Convoy Lavido

Kesseböhmer Convoy Lavido – pre bočné otváracie dvierka – Bočný prístup na policu bez problémov. – Všetky police je možné posunúť  plynule jednou rukou na požadovanú výšku. - Tiché tlmenie výsuvu v štandardnej výbave. – Nová optimalizovaná dovieracia automatika. - Vylepšené vlastnosti nového pojazdového systému.           

Read More

Convoy Centro

Kesseböhmer Convoy Centro – Bočný prístup na policu bez problémov. – Všetky police je možné posunúť  plynule jednou rukou na požadovanú výšku. - Tiché tlmenie výsuvu v štandardnej výbave. – Nová optimalizovaná dovieracia automatika. - Vylepšené vlastnosti nového pojazdového systému. Convoy  Centro –  všetko, čo potřebujete na uloženie potravín.             

Read More

Výsuvná rohová polica

Le Mans – výsuvno otočný rohový policový systém. Tvar police je inšpirovaný traťou známeho automobilového závodu. Police sú ideálnym riešením využitia spodnej rohovej skrinky kuchyne. Po otočení sa police vysunú pred skrinku  a tak vznikne prístup k uloženému kuchynskému riadu.  Zatváranie je tlmené a tiché.  

Read More

Trendy – matné materiály

Pozrite si najnovšie supermatné materiály na ktorých neostávajú otlačky.  Sú vhodné aj pre nábytok v detskej izbe, kuchyni a hlavne tam, kde sa kladie dôraz na farebné kontrasty. Ku všetkým matným materiálom su dodávané matné ABS hrany, ktoré zabezpečia vysokú odolnosť hrán nábytku.

Read More