KUCHYNSKÉ LINKY

 

Naša firma vyrába kuchyne na mieru výhradne z materiálov od renomovaných európskych výrobcov. Pri výrobe prikladáme veľkú dôležitosť ekologickej stránke materiálu. Kuchyne vyrábame z  materiálov (EGGER, FALCO, WODEGO, KAINDL,…), ktoré spĺňajú najprísnejšie európske normy.

V prípade, že nemáte návrh kuchyne, radi Vám poradíme, prípadne pomôžeme navrhúť  Vašu kuchyňu tak, aby spĺňala  najnáročnejšie dizajnové a technické parametre.  Ak už máte návrh Vašej kuchyne pošlite nám dopyt na e-mail : profinex@profinex.sk  a My Vám vypracujeme cenovú ponuku na výrobu a prípadnú montáž kuchyne. Pred výrobou Vaše priestory zameriame a vypracujeme výrobné výkresy. Za vypracovanie výkresov neplatíte. Samotná výroba začne až po Vašom odsúhlasení výrobných výkresov.

Okrem trendových supermatných a vysokolesklých, vyrábame aj kuchyne pre najnáročnejších zákazníkov z dyhovaných materiálov s povrchovou úpravou z prírodného  oleja. Našim zákazníkom na prianie dodáme spotrebiče, kuchynské drezy, batérie, otočné  a výsuvné systémy, koše na triedenie odpadu, ako aj kompletné LED osvetlenie. V rovnakom dizajne a z identických materiálov Vám vieme vyrobiť aj celý interiér bytu.

 

popis obrázku

Hlavné výhody našich kuchýň