KUCHYNSKÉ LINKY

Pokiaľ nie ste spokojní s ponukou kuchýň v predajniach nábytku, my Vám ponúkame možnosť výroby kvalitnej kuchyne podľa Vašich predstáv. Vyrábame kuchyne v rôznych štýloch z matných, supermatných aj z vysokolesklých materiálov. Pre tých, ktorí uprednostňujú prírodný materiál, ponúkame kvalitné riešenie z prírodnej dyhy s povrchovou úpravou prírodným olejom. Samozrejmosťou je dodávka kompletnej výbavy kuchyne. Dodávame spotrebiče, kuchynské drezy, batérie, otočné  a výsuvné systémy, koše na triedenie odpadu, ako aj kompletné LED osvetlenie. V rovnakom dizajne a z identických materiálov Vám vieme vyrobiť aj celý interiér bytu.

Kuchyne dyhované

Kuchyne vyrobené z materiálu s prírodnou dyhou, väčšinou dubovou. Povrch upravujeme kartáčovaním, brúsením, olejovaním a pod.

Kuchyne lesklé

Pre náročných zákazníkov vyrábame kuchyne z vysokolesklého materiálu Senosan TopX. Povrch tohto materiálu tvorí odolná vysokolesklá akrylová vrstva. V prípade záujmu o dvierka s frézovanými skrytými úchytkami vyrábame kuchyne emailové striekané.

Kuchyne ostatné

Okrem dyhovaných a lesklých vyrábame kuchyne aj z lamina, ktoré sa vyrába v rôznych štruktúrach, dizajnoch a farbách. Momentálne je v kurze štrukturovaný popraskaný a supermatný povrch.

Interér domu

V pripade záujmu vyrobíme na mieru celý interiér domu v jednotnom dizajne z rovnakých materiálov.

 

popis obrázku

Hlavné výhody našich kuchýň