Výroba nábytku a nábytkových dielcov

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu prijímame objednávky len elektronicky ( e-mail, alebo SMS). Pre objednávky na výrobu nábytkových dielcov použite program Optimik Exporter, alebo objednávaciu tabuľku. Veríme, že aj napriek sprísneným podmienkam budete aj naďalej využívať naše služby.   Ďakujeme za pochopenie.
  Objednávky posielajte na e-mail: profinex@profinex.sk. Vstup do priestorov nakládky len s ochranným rúškom a rukavicami, alebo s použitím dezinfekcie rúk .

Kvalita

Kombinácia kvalitných materiálov s modernou technológiou výroby nám umožňuje uspokojiť široké spektrum zákazníkov. Dodržiavanie termínov a stabilné ceny sú našim krédom.

Ekológia

Dosky FALCO,  EGGER a KAINDL obsahujú lepidlo s extra nízkym obsahom uvoľniteľného formaldehydu (trieda emisií E-LE) a vyhovujú aj vysokým nárokom klientov na zdravotnú nezávadnosť nábytku.

Možnosti

Zameranie našej výroby na atypický nábytok, nám umožňuje vyrábať nábytok presne podľa individuálnych požiadaviek zákazníka z rôznych druhov materiálov s akoukoľvek povrchovou úpravou.

 

Svoj dopyt na výrobu kuchyne na mieru pošlite na e-mail:  profinex@profinex.sk .

Kuchyne na mieru

Kuchyne na mieru.

Ak poznáte nábytkové kovania značku BLUM, určite máte len dobré skúsenosti s ich kvalitou. Do našich kuchýň montujeme výsuvy, závesy a výklopy výlučne značky BLUM.

Kovanie BLUM

Kovanie BLUM v našich kuchyniach.

Ak plánujete vymeniť nepotrebné skrine za kvalitné vstavané skrine na mieru, alebo zariaďujete Váš nový byt, obráťte sa na nás. My Vám  radi poradíme , ako najlepšie využiť priestor na skladovanie a odkladanie odevov. Ak máte veľa vecí v garáži , sklade, alebo v pivnici vyrobíme Vám skladové regále podľa Vašich predstáv.  Vybrať si môžete z veľkého množstva profilov a výplní na posuvné dvere.

Šatníky a vstavané skrine

Šatníky a vstavané skrine na mieru

Predaj a porez veľkoplošných materiálov
Podľa Vášho zadania Vám naformátujeme materiál od svetových výrobcov, ako napríklad EGGER, FALCO, DUROPAL, WODEGO, GETALIT….Objednávky
Olepovanie dielcov hranami
Na automatickej olepovačke BRANDT ohranujeme ABS hrany, dyhové hrany alebo akrylové lesklé hrany. Objednávky
Výroba nábytkových dielcov
Okrem porezu a hranovania dodávame aj kompletne opracované nábytkové dielce osadené nábytkovým kovaním .
Frézovanie otvorov pracovných dosiek
Do pracovných dosiek frézujeme otvory pre drez, varnú dosku, výklopné el.zásuvky alebo spoje pre kolmé spojenie rohov.
Výroba nábytku na mieru
Vyrábame kuchynské linky namieru, vstavané skrine, šatníky, obývačky, spálne. Naše projekty
Komerčný nábytok
Po dohode Vám vyrobíme kancelárie, hotelový nábytok, lekárne, ambulancie, alebo školský nábytok. Naše projekty
Dyhovaný nábytok
Pre náročnejších zákazníkov vyrábame dyhovaný nábytok na mieru s povrchovou úpravou olejmi OSMO a REMMERS. Naše projekty
Lakovaný nábytok
Pri lakovaní používame profesionálne laky ADLER. Novinkou je matná antiotlačková povrchová úprava s vysokou odolnosťou na poškriabanie a opotrebovanie. Táto úprava je vhodná pre veľmi namáhané prevádzky, ako napríklad hotely, reštaurácie, školy, kancelárie a pod. Dyha a masív
Dyhované dvere a zárubne
Na zákazku vyrábame dyhované interierové dizajnové dvere a obložkové zárubne. Naše projekty

Naši partneri (kliknutím na logo prejdete priamo na stránku) :